Just another WordPress weblog
desl
SNICKERS® Play-Offs 2014
Dve zmagi za KOŠ
V koroški košarkarski ligi so KOŠevci premgali ekipo iz Radentheina z 69:55. Največ točk so dali: Jan Brumnik 21, Matej Smrtnik 16 in Simon Pasterk 13 In tudi ekipa pod 16 let je slavila zmago nad Radentheinom s 85:46. Največ točk so dali: Wiliam Miklič 28, Dany Mady 22 in Peter Papič 19
Brez možnosti
KOŠ Posojilnica Bank Celovec : UKJ Mistelbach 76:97 (20:22, 41:48, 63:67 ) Srečanje proti Mistelbachu se je začelo zelo izenačeno, rezultat po prvih sedmih minutah se je glasil 14:14. V zadnjih sekundah prve četrtine pa je gostom uspelo le še uiti za dve točki (20:22). Tudi v drugi četrtini je tekma tekla izenačeno, le proti koncu so popešale moči in Mistelbach je prednost povi...
Avstrijsko prvenstvo pod 16 let
Dve zmagi za KOŠ!!! KOŠ Celovec : Mattersburg Rocks  83:43 KOŠ Celovec : Basket Dukes 62:45 Basket Dukes : Mattersburg Rocks  58:45
Favorit zmagal
KOŠ Posojilnica Bank Celovec : Mattersburg Rocks 63:84 (11:30, 29:42, 43:61) Kljub dejstvu, da je KOŠ moral nastopiti tokrat proti vodeči ekipi druge zvezne lige Mattersburg Rocks, je le upal na zmago, ki bi bila nujno potrebna za uvrstitev v četrtfinale prvenstva. To upanje pa se je hitro razblinilo, ko je nasprotniku uspelo vse, Koševcem pa nič. Mattersburg je igral hitro igro, zadel...

Zadnja tekma osnovnega kroga

Datum: 18/02/2013 Thema: 2. zvezna liga, Vsi prispevki - Comments: Komentarji so izklopljeni

Mattersbrug Rocks : KOŠ Posojilnica Bank Celovec 72:45

To je bila zadnja tekma osnovnega kroga druge zvezne lige. V rednem delu si je KOŠ zagotovil osmo mesto, s tem pa vstop v play-off tekmovanje, kjer slovenske košarkarje pričakuje prvouvrščena ekipa Timberwolves iz Dunaja.