11
Okt 21

BDSL: Jasen poraz na Dunaju

Članice KOŠa so se v Nedeljo 10.10.2021 odpravile na pot na Dunaj, kjer jih je v prvem gostovanju sezone čakala moštev Basket Flames.

Basket Flames – KOŠ Celovec 92:36 (21:10, 34:17, 59:28)

Tekma na Dunaju se je dobro začela za Celovčanke. V prvih petih minutah je bila vidna motivacija vseh igralk. Lepe akcije, dobra obramba in borba cele ekipe so označevale prve minute. Po 10 hitrih točk gostiteljic na 21:10 so igralke KOŠa padle nazaj v stare navade. Nešteti turnoverji in preveliko skokov nasprotnic so odločili tekmo že po drugi četrtini (34:17). V drugi polovici je bil največji problem članic v napadu. Slabe podaje, prehitre odločitve in manjkajoči skoki so spravili rezultat na nepotrebno višino.

Antonia Ronacher, igralka KOŠa: Nismo to pokazale, kar smo nameravale. Imamo preveč zgubljenih žog in v napadu se moramo prezentirati bolj samozavestno!