01
Nov 21

BDSL: Jasen poraz proti UBSC-DBBC Graz

UBSC-DBBC Graz – KOŠ Celovec 83:60 (33:12, 15:19, 14:20, 18:9)

Zaradi bolezni in poškodb je bila priprava na tekmo neoptimalna. Vseeno so članice začele zelo prepričljive in vodile po treh minuah z 9:4. Nato so nasprotnice prestavile v pressing in Celovčanke so spet padle v stare vzorce, kar je nasprotnicam omogočal doseči 26 točk. V drugi četrtini so igralke KOŠ-a pokazale, da se delo na treningih splača. Z dobro obrambo in borbenostjo vseh igralk so zmanjšale zaostanek na -14. Nažalost za zmago ni zadostovalo, tudi zaradi premajhne rotacije.

Sara Feratović, igralka: Napredek in delo na treningih se kaže tudi na terenu, saj smo tekmo odigrale bolje kot prve tri. Ključnih je bilo 6 minut v prvi četrtini, kjer so nasprotnice naredile delni izid 27:0. Z igro v drugi in tretji četrtini smo prikazale borbenost in željo, a žal to ni bilo dovolj za približek k zmagi. Ponosna sem na svoje soigralke, nasprotnicam pa čestitam za zmago.